OYTUN İNŞAAT STAJI ONLİNE’A TAŞIDI


Oytun İnşaat  İnsan Kaynakları yeni dönemin dinamiklerini göz önünde bulundurarak yaz ve güz dönemi  ofis stajı programını online platforma taşıdı. Bu program ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden Oytun İnşaat online ofis stajı yapmak mümkün olacak.


Koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde birçok  aksiyonu hayata geçiren Oytun İnşaat, ofis staj programını online platforma taşıma kararı aldı. Oytun İnşaat, 2020 yaz ve güz dönemleri için açılacak online ofis stajı programı sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden başvuruları kabul edecek.

Oytun İnşaat, online staj imkanı ile gençlerin gelecek kaygılarını azaltmayı hedefliyor
Korona virüs salgını kapsamında alınan önlemler doğrultusunda Oytun İnşaat genelinde 20’i aşkın stajyer, çalışmalarına online olarak devam ediyor. Öğrencilerin sağlığını önceliği olarak konumlayan Oytun İnşaat, gençlerin ofise gelmeden de iş hayatına dâhil olmalarını ve kendilerini geleceğe hazırlamalarını sağlayarak, onların geleceğe yönelik kaygılarını azaltmayı hedefliyor.Online stajda tüm aşamalar uçtan uca tasarlandı


Uçtan uca tasarlanan online staj deneyimi, başvuru aşamasından, değerlendirme, oryantasyon, stajın başlaması ve sona ermesine kadar geçen tüm adımların online platform ve sistemler üzerinden yürütülmesine olanak sağlıyor. Yöneticiler ile periyodik olarak online görüntülü görüşmeler yapabilecek stajyerler, bağlı oldukları ekiplerle online sohbetlere ve toplantılara katılabilecek, böylece kendilerini ekiplerine ve staj yaptıkları şirketlerine uzak hissetmeyecek. Süreçte, tüm yöneticilerin online staj kapsamında verebileceği projeler netleştirilirken, fiziksel deneyimler için de alternatif çözümler üretilecek. Haftalık deneyim anketleri ile geri bildirimler dinleyecek, staj şartlarını iyileştirmek için de ilave çalışmalar yürütecek. Tüm bu çalışmalarla birlikte, bir çok eğitim videosunu barındıran Oytun İnşaat çalışanlarına  özel online eğitim platformu Oytun Akademi tüm içerikleri ile online staj programına katılan stajyerlerin kullanımına açılacak.

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM