OYTUN İNŞAAT’TA HEDEF SIFIR İŞ KAZASI!

 

 

 

 

Oytun İnşaat 2015 yılında farklı projelerdeki inşaat alanlarında gerçekleştireceği 2 milyon 600 bin adam-saatlik iş üretimlerinde sıfır iş kazası hedefliyor. Halen şantiyelerde gerçekleşen iş kazalarında Türkiye ortalamasının çok altında yer alan Oytun İnşaat, olası iş kazalarını sıfıra indirebilmek için şantiye şefleri ve mühendislerine eğitim seminerleri düzenliyor.

 

 

 

 

Oytun İnşaat 2015 yılında muhtelif projelerdeki inşaat çalışmalarında gerçekleştireceği

 

2 milyon 600 bin adam-saatlik iş üretiminde, sıfır iş kazası ile çalışmayı hedefliyor. Halen inşaat sektöründe gerçekleşen iş kazalarında Türkiye ortalamasının çok altında yer alan Oytun İnşaat, oluşabilecek iş kazalarını önlemek ve iş kazası oranını sıfıra indirmek için şantiye şeflerini ve mühendislerini düzenlediği seminerlerle eğitiyor.

 

 

 

 

 

 

İş sağlığı ve güvenliği konusunda her türlü tedbiri almayı öncelikli işleri olarak gördüklerini belirten Oytun İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Emre Yıldırım ,

 

“Bu konuda çok hassas davranıyoruz. Olası iş kazalarını önlemek ve bu konuda oluşabilecek risk faktörlerini tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bunun da eğitimle olabileceğine inandığımız için şantiye şeflerimiz ve inşaat mühendislerimize İş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim seminerleri düzenliyoruz” şeklinde konuştu. Soydinç açıklamasında, İnsan hayatının her şeyden önce geldiğini, bu nedenle projelerini insan odaklı tasarladıklarını kaydederek, iş sağlığı ve güvenliği için gereken her türlü tedbiri almanın Oytun İnşaat olarak kurum kültürü haline geldiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM