Sosyal Güvenlik Kurumundan Oytun İnşaat'a Plaket

 

 

06-11-2013

 

 

 

 

 

Sosyal Güvenlik Kurumu Gaziantep İl Müdürlüğü,  2012 yılında  en yüksek prim ödeyen ilk 100 özel kuruluş arasında yer alan Oytun İnşaatı plaketle ödüllendirildi. 

 

 

SGK Gaziantep İl Müdür Yardımcısı Selda Özkalender ve beraberindekiler Oytun İnşaat Merkez Ofisini ziyaret ederek Oytun İnşaat Yönetin Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım  tarafından karşılandılar. Özkalender,  ziyarette Oytun İnşaat'a üzerinde “İşbirliğiniz ve istihdama katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz”, yazılı plaketleri Oytun İnşaat Yönetin Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırıma verdi.

 

     

 SGK İl Müdür Yardımcısı Selda Özkalender ziyarette yaptığı konuşmada “. Bugüne kadar çalışanlarının haklarını korumak ve topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirme konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Oytun İnşaat’a teşekkür ederiz. Yapacağımız işbirliği, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğini yakından ilgiledirmekte ve yarınlara daha iyi bir sosyal güvenlik kurumu bırakmamızı sağlayacaktır.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM