Acro Enerji Üretim A.Ş

 

 

Türkiye’nin ancak temiz, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini ile kalkınma hedeflerine ulaşabileceğinin bilincinde olan Oytun Holding, enerji sektörünede adım atmak üzere 11 Ekim 2013 tarihinde "Acro Enerji Üretim A.Ş." kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Acro Enerji Üretim  A.Ş. Türkiye enerji sektöründe üretim, iletim ve dağıtım alanlarında yoğun bir özelleştirme ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sürmekte olduğu günümüzde, sektördeki faaliyetlerine bağımsız enerji üreticileri arasında yer alacak şekilde devam etmektedir. Bu doğrultuda Şirket; hidro, doğal gaz, kömür, rüzgar ve güneş gibi değişik kaynaklara dayalı çeşitli enerji santralı projelerini gerçekleştirmek üzere yoğun bir çalışma içindedir.

 

 

Adres: Dikilitaş Mah. Emirhan Cad. No:2 Beşiktaş İstanbul Türkiye
Telefon: 0 342 338 0 999
E-Posta: 
info@acroenerji.com

Web: www.acroenerji.com

 

 

 

 

 

Geos Bilişim Hizmetleri A.Ş

 

 

Geos Bilişim ,Oytun Holding grup şirketleri için bilgi teknolojileri alanında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. ERP, MRP, MRP2, web teknolojileri, el terminali uygulamaları, mobil uygulamalar, CRM,e-devlet, e-fatura ve e-defter çözümleri üreten Geos Bilişim, müşteri ilişkileri yönetiminden tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, muhasebeden finans yönetimine, akıllı depo yönetiminden evrak takip sistemine, güvenlik portal uygulamalarından insan kaynaklarına kadar geniş bir yelpazeye yayılan bütünleşik projeler sunmaktadır.

 

 

Adres: Gaziantep Teknopark A Blok No:205 Şahinbey / Gaziantep

Telefon: 0 342 336 0 555

E-Posta: info@geosbilisim.com

Web: www.geosbilisim.com

 

 

 

 

 

 

Pamir Global Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş

 

 

1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.

 

2013 senesinde girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

 

Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 113 yıldır sürdüren dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.

 

Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada en yüksek satış hacmine sahip olan ve gayrimenkul sektörünün gelişimine yön veren lider bir kurumdur.

 

Adres: Pancarlı Mahallesi Abdulkadir Aksu Bulvarı NO:139 Şehitkamil / Gaziantep 

Telefon: 0 342 336 88 88
E-Posta: 
info@cbpamir.com

Web: www.cbpamir.com

 

 

 

 

 

Oytun  Gayrimenkul İnşaat  A.Ş

 

Oytun İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güçle:

Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, 

Güvenilirlik Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor. 1983 yılında Mustafa Yıldırım  tarafından kurulan inşaat şirketiyle birlikte oluşturulan bu temel ilkeler, bugün başta inşaat sektörü olmak üzere Enerji Sektöründen Turizm Sektörüne toplam dört ayrı sektörde 15 ayrı firma ile pek çok alanda hizmet veren bir şirketler topluluğunun doğmasını sağlamıştır.

 

Oytun İnşaat imzalı her yeni proje, ‘’kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonu çerçevesinde oluşturulur ve her biri kentsel dokuya yaptığı katkılarla kalıcı birer değer niteliği taşır. Grup, çeyrek yüzyıla yaklaşan geçmişinden aldığı bilgi ve deneyim gücüyle, çözüm ortaklarıyla kurduğu kalıcı iş birliğini nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştiriyor; böylece ‘istikrarlı büyüme, kurumsallaşma ve sektöre lider olma’’ hedefine emin adımlarla yürüyor.

 

Adres: Pancarlı Mahallesi Abdulkadir Aksu Bulvarı NO:139 Şehitkamil / Gaziantep 

Telefon: 0 342 335 60 60
E-Posta: 
info@oytuninsaat.com

Web: www.oytuninsaat.com

 

 

 

 

 

 

Acro Turizm İşletmeleri A.Ş.

 

Oytun Holding, turizm, yatırım ve işletmecilik alanındaki faaliyetlerine 2005 yılında kurulan Acro Turizm İşletmeleri A.Ş. ile başlamıştır. Acro Turizm; otelcilik, seyahat acenteciliği, günlük araç kiralama ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır.

 

 

Adres: Çiğdem Sok Tatilbelen Sitesi No: 23  Bodrum / MUĞLA / TURKEY

Telefon: +90 (252) 400 00 27

E-posta: info@acrotur.com

Web: www.acrotur.com

 

 

 

 

 

ACRO SOLAR ENERJİ A.Ş

 

Acro Solar, konut çatılarından ticari ve endüstriyel uygulamalara ve elektrik santrallerine kadar her türlü güneş enerjisi tesisatının performansını, güvenilirliğini ve yatırım getirisini optimize etmek için endüstrinin en kapsamlı ürün, sistem, çözüm ve hizmet portföyünü sunar.

2010 yılından beri güneş enerjisi alanında kanıtlanmış bir geçmişe sahip, güneş sistemlerinden şebeke bağlantısına ve de akıllı şebekelere ve mikro şebekelere entegrasyona kadar global varlığımız ve uzmanlığımız sayesinde uzman ortaklarınızız.

 

Adres:  Fatih, 22018. Sk. no:3/A, 27060 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90 (342) 321 65 81

E-posta: info@acroenerji.com

Web: www.acroenerji.com

 

 

 

 

 

 

PATU MİMARLIK VE DANIŞMALIK A.Ş

 

2013 yılında Dr.Mimar Esra Gürbüz Yıldırım  tarafından kurulan Patu Mimarlık ve Danışmanlık A.Ş konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü tasarım sorunsalına aynı hassasiyetle yaklaşmayı ilke edinmiş bir tasarım ofisidir. Çünkü tasarım, yaratma ediminin ortaya koyduğu, yaşama dair bir olanaklar alanıdır ve TASARIM SORUMLULUĞU SALT BUGÜNE DEĞİL, AYNI ZAMANDA GELECEĞEDİR.

 

 

 

Adres:  Fatih, 22018. Sk. no:3/A, 27060 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90 (342) 336 88 88

E-posta: info@patu.net

Web: www.patu.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM