AYRICALIKLAR DÜNYASI

 

 

 

Projelerini yenilikten güç alarak tasarlayan Oytun İnşaat, çevreci ve insan odaklı yaşam alanları inşaa etmenin yanı sıra sınırsız müşteri memnunityetini hedefliyor. Bu kapsamda geliştirilen “Oytun Avantaj” hizmeti konut sahiplerinin birçok farklı alanda yararlanabildiği hizmetleri ile Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. Oytun İnşaat müşterileri, konutlarını satın aldıkları günden itibaren bu hizmetlerden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanmaya başlıyorlar. Tamamen konut sahiplerinin yaşmını kolaylaştırmaya yönelik olarak hazırlanan bu konsept Oytun İnşaat'ın insana verdiği değeri ortaya koyuyor. Oytun İnşaat sakinleri Oytun Avantaj’ın kendilerine sağladığı tüm ayrıcalıkları www.oytunavantaj.com adresinden takip edebiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Sitenizi de Oytun Avantaj Yönetiyor

 

Oytun İnşaat; bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerinden edindiği tecrübelerikat maliklerine aktarmak, idari ve teknik yapılanmayı organize etmek yönetim ve denetim kurulunda görev yapacak kat maliklerinin seçimini yapmak, işletme bütçesinin yapılması gibi idari konular için devreye giriyor. Böylece ortaya çıkabilecek yönetsel ve idari boşluğu doldurarak zaman ve emek kaybına yol açılmasının önüne geçiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Size Değer Verir

 

Örneğin Evlilik yıldönümünüzde sizin yerinize eşinize çiçek gönderen, tatillerinizde turistik bölgeler hakkında bilgi veren, hatta sizin için özel gün organizasyonları gerçekleştiren bir yardımcınız var. Oytun Avantaj; yol, kaza ve hava durumu bilgilerinden restoranlar ve eğlence merkezleri hakkında bilgilere, sağlık kuruluşları ile ilgili bilgilerden hayvan bakımı ile ilgili bilgilere kadar birçok konuda danışmanlık hizmetinin yanı sıra çiçek gönderme, özel günler için organizasyon, tercüme servisleri gibi birçok alanda hayatınızda.

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri

 

Konut sakinlerimizin hayati konularda uzman bir görüşe ihtiyaç duymaları durumunda uzmanlar bir telefon kadar yakın. Oytun Avantaj kapsamında 24 saat ücretsiz olarak hukuk danışmanlığı ve tıbbi danışmanlık hizmetleri sunuluyor.Gayrimenkul sektöründe lider olmayı hedeflerken, güvenilir olmayı ilke edinen Oytun İnşaat; bu güven hissinin devamlılığını ancak müşterinin memnuniyetine odaklanmış hizmetler sunarak ve verdiği sözlerin arkasında duran güçlü kimliği ile sürdürülebileceğine inanıyor. Oytun Avantaj hizmet sürekli müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla, Oytun İnşaat'ın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır.

 

 

 

 

 

 

Tapu ve Anahtar Teslim Günleri

 

Her aile için, konutlarının tapularını ve anahtarlarını teslim aldıkları günlerin ayrı bir önemi vardır. Oytun Avantaj konut sahiplerine tapu ve anahtar teslim günleri düzenler. Düzenlenen bu özel günlerde yine Türkiyede bir ilk olan “Ev Kullanım Kılavuzu” konut sahiplerine teslimedilir. Özel hatıra fotoğrafları çekilerek bu özel gün ölümsüzleştirilir...

 

 

 

 

 

 

 

Komşuluk Günleri

 

Oytun Avantaj komşuluk ilişkilerini geliştirmek amacıyla Belirli aralıklarla düzenlenen “Komşuluk Günleri” sayesinde aynı projeden konut alan aileleri bu etkinliklerde bir araya getiriyor. Böylece aileler tanışıp kaynaşıyor ve komşuluk bağları güçleniyor. Bu etkinlikler geleneklerimizde oldukça önemlibir yeri olan komşuluk ilişkilerinin geliştirilmesinde ve yaşatılmasında önemli rol oynuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Ev Kullanım Klavuzu

 

Oytun İnşaat müşterilerinin konutlarında daha huzurlu ve güvenli yaşamaları için “Ev Kullanım Kılavuzu” hazırlandı. Bu kılavuz; konutunuzu teslim aldığınız andan itibaren site içerisindeki yaşantınıza yol göstermek ve karşılaşılması muhtemel sorunlarınız ve sorularınıza cevap vermek amacıyla yetkili uzmanların desteği ile hazırlandı. Site ve konutların teknik alt yapı özelliklerinden sigorta ve aydınlatma sistemine bir- çok hayati konuda herkesin anlayabileceği dilde teknik bilgi ev kullanma kılavuzu ile müşteilere sunuluyor.

 

 

 

 

 

 

 

Oytun Avantaj Hayati Konularda Profesyonel Destek Sunuyor

 

Oytun Avantaj hayati konularda size profesyonel destek sunuyor.. Örneğin; yangın sonucu oluşabilecek hasarlar ya da kalorifer borularında oluşan patlamadan dolayı doğan hasarları Oytun Avantaj sizin için karşılıyor. Üstelik bu tip hasarlardan dolayı eviniz kullanılmaz hale geldiğinde konaklama konusunda size yine Oytun Avantaj yardımcı oluyor. Doğacak olası bir sağlık probleminde Oytun Avantaj size acil doktor ve ambulans hizmeti sunuyor.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM