OYTUN  TV İLE HERŞEY ELİNİZİN ALTINDA

 

Oytun İnşaat, İnternet sitesi, sosyal medya, tanıtım ofisleri ve 3 boyutlu tanıtım filmleri gibi müşterilerine ulaşma yöntemlerine bir yenisini daha ekledi. Oytun İnşaat TV projesini hayata geçiren Oytun İnşaat, müşterilerine yönelik iletişim kanallarını aktif bir şekilde kullanmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sektörün en güvenilir markalarından biri olan Oytun İnşaat, yaşam alanınızı oluştururken günlük hayatınızın içinde var olarak müşterileriyle birlikte bir aile olma misyonunu başarıyla yürütüyor. İnternet sitesi, sosyal medya ve 3 boyutlu tanıtım filmleri ile her alanda müşteriye ulaşmayı hedefleyen Oytun İnşaat, yine bir ilke imza atarak Oytun İnşaat TV’yi hayata geçirdi.

 

 

 

 

 

Oytun İnşaat’ın tüm projelerinin tanıtım videoları, reklam çalışmaları, etkinlik videoları ve tüm bunların yanında uzmanlar tarafından yapılan konut tanıtımlarını Oytun TV’den izleyebilirsiniz. Evinizin rahatlığında ailenizle birlikte Oytun TV’den izleyebileceğiniz konut tanıtımları; aklınıza konut ve genel proje ile ilgili gelebilecek tüm sorularınızı cevaplayacak şekilde satış uzmanlarımız tarafından hazırlandı. Oytun İnşaat hakkındaki her şey için Oytun İnşaat TV’ye bilgisayar, cep telefonu ve tablet bilgisayarlara internetin olduğu her noktadan kolayca ulaşabiliyorsunuz. Oytun İnşaat dünyasına bir yolculuk sunan Oytun İnşaat TV’yi www.Oytuninsaat. tv adreslerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM